1000'den fazla içerik ve yüzlerce premium özellik sizi ve üyelerinizi bekliyor.

[GTranslate]

Hollanda IPTV Bayilik

Hollanda IPTV’ye Atak IPTV ile sahip olun!

Tüm dünya kanallarına aynı anda ulaşarak kesintisiz ve net bir yayın akışına sahibi olmak istemez misiniz? Hollanda’da yaşayan ancak Türk kanallarını yayınlarını izlemek isteyen müşterilerimiz için kullanıma sunmuş olduğumuz Hollanda IPTV, hizmetini geliştirmeye devam ediyoruz.

Hızlı servislerimiz ve kesintisiz yayın akışımız ile televizyonunuzda renkli bir dünya yaratıyoruz. Tüm maç ve film keyiflerinizi yalnızca televizyon üzerinden değil smart özelliği olan tüm cihazlar ile sürdürebileceksiniz. ATAK IPTV olarak aynı zamanda birden fazla cihazda oturum açmanızı da sağlıyoruz. Bu şekilde her ortamda her an kaliteli içeriklere ulaşabileceksiniz. Abonelik işlemleri başlatıldıktan sonra anında aktivasyon yapabilir ve yayınların keyfini çıkarabilirsiniz.

 Türkiye Süper Lig maçları, 1.lig maçları ve Türkiye’nin en sevilen kanallarına ne zaman ve nerede isterseniz ulaşma imkanı sunuyoruz. Birden fazla cihazda oturum açma özelliği sayesinde her an her yerde herhangi bir cihaza bağlı kalmadan yayın akışını izleyebilirsiniz. 

Kaliteli yayınların yanı sıra net görüntüsü ve donma sorununun olmaması ile de oldukça tercih edilmektedir. Bu yüzden geç kalmayın ve sitemiz üzerinde yer alan çalışmaları ve paketleri online olarak inceleyip test süresince denemeye başlayın.

İnternet veya anten üzerinden yayın yapan televizyonlar analog yayınları sunduğu için kullanıcılar farklı alternatif yöntemlere yönelmeye başladılar. Özellikle platformların fiyatları üyelik ücretleri arttığı şu dönem içerisinde IPTV hizmetlerimiz daha fazla ilgi görüyor. Televizyon kullanmak sizler için artık daha keyifli hale gelecek. Günden güne temel kablo ve uydu programları yerine alternatif seçenekler çoğalıyor. Özellikle Hollanda’da yaşayan ancak Türk kanallarını ilgi duyan müşterilerimiz için tasarlamış olduğumuz IPTV hizmeti Bir hayli yaygınlaştı.

IPTV nedir? Hollanda IPTV özellikleri nelerdir?

Hollanda’da yaşayan bireylerin yararlanabileceği internet üzerinden sağlanan bir yayın akışıdır. Günümüz dijital çağında yaşanılan gelişmeler arasında en çok dikkat çeken kesinlikle IPTV olmuştur. Hemen hemen her evde televizyon bulunmaktadır. Ancak televizyonlar analog yayın yaptıkları için izleyeceğiniz yayın akışında reklamlar ve saat sınırlanması vardır.

Örneğin yayınlanacak olan dizinin belli bir saati olduğu için harici bir kayıt yapılmadığı sürece diziyi geriye alıp izleyemezsiniz. Ancak IPTV depolama hacimleri sayesinde yayınları ve kanalları depolayarak istediğiniz saat ve zamanda istediğiniz dizinin ya da filmin veya maçın seyrini tekrar yapabilirsiniz. Günümüz teknolojisinde özellikle dijitalleşme büyük bir önem taşımaktadır.

IPTV hizmeti de dijital yayın yapmaktadır. Bu yüzden ilerleyen dönemler içerisinde bu hizmetin tüm dünya tarafından kullanılmaya başlanacağı hangi görülmektedir. IPTV internet sayesinde televizyonun yayın akışını değiştirerek kanalların ve yayınların istenilen zamanda yayınlanmasını sağlar.

 Televizyon içerisinde birçok kanal bulunmuş olsa da her zaman ilgi duyduğumuz kanallara ulaşamayabiliriz. IPTV ile ilgi alanınıza göre pek çok kanala sahip olabilir kesintisiz yayın akışı ile keyif sürebilirsiniz. Herhangi bir çanak anten ya da uyduya gerek olmaksızın yalnızca internet bağlantısı üzerinden Hollanda’da yaşayan kullanıcılar Türk kanallarını erişebilir ücretli ya da ücretsiz bütün yayınları izleyebilirler.

 Hollanda IPTV kurulumu nasıl yapılır?

Hollanda IPTV kurulumu yapmak da oldukça basittir. Atak IPTV olarak müşterilerimize kaliteyi ve hizmeti vadediyoruz. Sitemizde yer alan paketleri inceleyerek kendinize uygun olan paket de karar verebilir ya da 7/24 aktif olan WhatsApp ve Telegram temsilcilerimiz ile görüşüp kendinize uygun paketleri belirleyebilirsiniz. Abonelik işlemleri tamamlandıktan sonra tarafınıza iletilecek olan abonelik bilgileri ile kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum yapılmadan önce dikkat edilecek bir diğer husus ise televizyonunuzun IPTV sinyallerini dönüştürüp dönüştüremeyeceğidir. Eğer televizyonunuz smart özelliğe sahip değilse bu durumda IPTV kutularına sahip olmanız gerekmektedir. IPTV kutuları HDM girişleri ve altın uçlu kabloları sayesinde televizyonunuzun dönüştüremediği sinyalleri dönüştürecektir. Kesintisiz ve donma sorunu olmadan yayınları izleyebilirsiniz.  Gerekli olan kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra yayın akışı otomatik olarak devreye girer. Teknik bir problem olmadığı sürece yayın akışında herhangi bir kesilme ya da donma söz konusu değildir.

Hollanda IPTV ile hangi kanallar ve yayınlar izlenir?

Her paket içerisinde farklı kullanım bilgileri ve seçilen paketin yanında sağlanan avantajlar kişilere bildirilmektedir. Netflix, Amazon Prime, Exxen, BluTV, Puhu TV gibi platformlar da IPTV platformları arasında yer almaktadır. ATAK IPTV sayesinde Türkiye lig maçlarına, 1. Derbi maçlarına, popüler kanallara, çizgi filmlere ve belgesellere de ulaşabilirsiniz.   Hollanda’da yaşayan ancak Türk kanallarını yayınlarını izlemek isteyen müşterilerimiz için kullanıma sunmuş olduğumuz Hollanda IPTV ile popüler Tür kanallarının yanı sıra yerli yabancı dizi ve filmlere de ulaşabilirsiniz.

Hollanda IPTV ücretleri

Popüler bayilik ve kurumsal bayilik olmak üzere iki farklı plan ile IPTV hizmetinden yararlanabilirsiniz. En çok tercih edilen başlangıç paketlerinden olan popüler bayilik daha çok tanışma paketi olarak da bilinmektedir. Popüler bayilik de alınacak ücreti kendiniz belirlersiniz. Kurumsal bayilik daha çok şirket gibi işleyen kurumsal kullanıcılar içindir

Sıkça sorulan sorular:

Atak IPTV binlerce müşteri memnuniyetine sahip kaliteli ve hesaplı bir kuruluştur. 7/24 teknik destek hatlarımız sayesinde en ufak yaşamış olduğunuz sorunlarda anında çözüm sağlanmaktadır. Güncel kanal listeleri, yerli yabancı diziler, popüler yayın platformları ve derbi maçlarına en kısa zamanda  ve kesintisiz bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

HD – FHD – FEED – 4K yayın kalitesi sağlayan tek Avrupa IPTV firması olarak kullanıcılarımıza en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Aynı zamanda sürekli güncellenen sistemlerimiz sayesinde popüler yayın akışlarına sahip olabilirsiniz. Abonelik işlemleri tamamlandıktan sonra hemen kurulum yapılmaktadır. Bu sayede hemen kanalların ve yayınların keyfini sürebilirsiniz.

ATAK IPTV yalnızca bireysel değil aynı zamanda bayilik de veren kurumsal bir yapıdır. IPTV hizmetlerinin dağıtılan bayilikleri sayesinde kendi müşteri portföyünüzü oluşturmanızı sağlamaktadır. Hesaplı ve kullanışlı olan ATAK IPTV aynı zamanda kullanımı kolaydır. 100 000+ kanal arşivine sahip olması ile de geniş ağda kaliteye sahiptir.

Türkiye’de popüler olan kanalların yanı sıra derbi maçlarına, yerli yabancı dizilere, belgesellere, yayın platformlarına, adult içeriklere ve çizgi filmlere ulaşmak mümkündür.

İnternet protocol television olarak da bilinen IPTV, internet üzerinden görüntü yayını yapmaktadır. Çanak anten ve uydu kullanımı yapılmadan yalnızca internet bağlantısı sayesinde görüntüler aktarılmaktadır. ATAK IPTV teknik bir sorun olmadığı sürece kesintisiz ve kaliteli bir yayın akışı sunmaktadır.

Her evde bulunan geleneksel televizyonlar analog sinyaller ile çalıştığı için yalnızca belirtilen anlarda yayınlanan içeriklere erişim imkanı sunar. . IPTV ile uyumlu olan cihazlar: Android, IOS, PC, Tablet, Amazon Stick, MAG kısacası Smart özelliği olan her cihaz da IPTV özelliği kullanılmaktadır.

Hollanda IPTV Bayilik ile Yüksek Kazançlı Gelir Elde Edin

Hollanda IPTV Bayilik

firması olarak müşterilerine sunmaları için bayilerimize, Avrupa en iyi iptv hizmeti veriyoruz. 20 yıllık tecrübemiz ile olası tüm aksaklıkların önüne geçiyoruz.

Hollanda IPTV Bayilik almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Çünkü Atak IPTV 7/24 bayi desteği vermektedir. 100 000'den fazla içeriği, canlı canlı müşterilerinize aktarma imkanı sunuyoruz.

Üstelik donmama, kopmama garantisi veriyoruz. Dünya üzerinde canlı yayın yapan bütün ulusal kanallar, dizi, film belgesel, maç yayını ve +18 içerikli adult kanalları yüksek çözünürlükte sizlere sunuyoruz. SD, HD, Full HD ve 4K teknolojisi ile hizmetinizdeyiz.

Hollanda IPTV Bayilik

işlemlerinizin ardından müşterilerinize en ucuz iptv fiyatları sunarak gelirlerinizi artıracaksınz.

Krediniz ile yaptığınız üyelere yüksek kar oranları ile satış yapabilirsiniz. Bu tamamen IPTV Bayisi ne bağlı olarak belirlenir.

Buna ek olarak verdiğimiz teknik destek hizmetleri ile de %100 müşteri memnuniyeti sağlayacaksınız. Ama tüm bunlar

Müşteirlerinize ücretsiz test etme imkanı sunabilir, sınırsız test hesabı açabilirsiniz. Bayilik işlemlerinizi gelişmiş bir panel ile her cihazdan rahatlıkla kontrol edebileceksiniz.

Atak IPTV Güncel Fiyat Listesi

*Atak IPTV'nin Bayileri için tavsiye ettiği iptv satış listesidir.

3 Aylık

150 TL

*Yalnızca Türkiye İçin Geçerlidir.

6 Aylık

250 TL

*Yalnızca Türkiye İçin Geçerlidir.

12 Aylık

350 TL

*Yalnızca Türkiye İçin Geçerlidir.

24 Aylık

450 TL

*Yalnızca Türkiye İçin Geçerlidir.

3 Aylık

40

*Yalnızca Avrupa İçin Geçerlidir.

6 Aylık

65

*Yalnızca Avrupa İçin Geçerlidir.

12 Aylık

100

*Yalnızca Avrupa İçin Geçerlidir.

HEVC - H265

450 TL

*Yalnızca Türkiye İçin Geçerlidir.

İnternetinin Olduğu Her Cihazdan Üyelerinizi Kontrol Edin

Bilgisayardan

Tablet ve Mobilden

Üyelerinize 7/24 Destek Verebilirsiniz
Sistemlerimiz Tüm Cihazlarla Uuyumludur

Atak IPTV, sağlam altyapısı ile bayilerine eşsiz bir IPTV deneyimi sunmaktadır. Üyelerinize açacağınız test yayınını istedikleri cihazdan rahatlıkla izleyebilecekler. Üstelik 4K yayından Full HD, HD ve SD görüntü kalitesine kadar tüm imkanlar tanımlanmaktadır. Kota dostu SpaceX yayın ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Avupa IPTV firmaları nın hiç biri bu özelliği barındırmadığı için üyelik işlemlerinizde bir adım önde olacaksınız.

Android TV

TV Kutusu

Android OS

Telefon & Tablet

blank

Apple

iPhone & iPad & iMac

blank

Chromecast

Uyumludur

blank

Apple TV

Uyumludur

blank

Amazon

Fire TV & Fire TV Stick

blank

Samsung

Uyumludur

blank

LG

Uyumludur

blank

Philips

Uyumludur

blank

Beko

Uyumludur

blank

Vestel

Uyumludur

blank

Mi

Mi Box & Mi Stick

blank

XBox

Uyumludur

blank

Nintendo Switch

Uyumludur

blank

IPTV Smarters

Uyumludur

blank

MAG Device

Uyumludur

blank

SS IPTV

Uyumludur

blank

Roku

Uyumludur

2020 © Atak IPTV Hizmetleri | Avrupa IPTV Bayilik | En Ucuz IPTV Fiyatları