1000'den fazla içerik ve yüzlerce premium özellik sizi ve üyelerinizi bekliyor.

[GTranslate]

Almanya IPTV Bayilik

Almanya IPTV nedir?

Kaliteli ve net yayın içeriklerine sahip olmak istemez misiniz? Almanya da yaşıyorsanız ve Türk kanallarını izlemek istiyorsanız Almanya IPTV ile bu ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Almanya da yaşayan birçok Türk vatandaşını özlediği kanallar ve ücretli, ücretsiz yayınlar ile buluşturuyoruz.

Almanya IPTV ile siz değerli müşterilerimize kaliteyi vadediyoruz. HD – FHD – FEED – 4K yayın kalitesi sağlayan tek Avrupa IPTV firması olarak kullanıcılarımıza en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Güncel ve yenilikçi birçok eşsiz yayın içerikleri ile pek çok yayına kolayca ulaşabilirsiniz. İnternet protocol television olarak da bilinen IPTV ilk olarak 1993 yılında Amerika’da ortaya çıkmıştır.

Günümüzde ise IPTV kullanımı oldukça yaygındır. Kesintisiz yayınların yanı sıra net görüntü özelliği ile de siz değerli müşterilerimize eşsiz bir seyir keyfi sunmaktayız. Her yerde izleme özgürlüğü IPTV ile mümkün! Hesaplı ve kullanışlı olan IPTV gündelik yaşantıda da yer almaya başladı.

IPTV nedir? Almanya IPTV özellikleri nelerdir?

Günümüz teknoloji gelişimleri göz önüne alındığında büyük değişimler yaşanmaya devam ediyor. Eskiden kullanılan tüplü televizyonlar yerini son model LCD televizyonlara bıraktı. Teknoloji ise gelişmeye devam ediyor. Kullanılan bu geleneksel televizyonlara ek olarak IPTV de son model teknolojik gelişimler arasında yerini aldı.  Almanya IPTV, kullanıcılara pek çok kanalı sunmakta ve bu kanalların üzerinde birçok program barındırmaktadır.

İnternet protocol television olarak da bilinen IPTV, internet üzerinden görüntü yayını yapmaktadır. Çanak anten ve uydu kullanımı yapılmadan yalnızca internet bağlantısı sayesinde görüntüler aktarılmaktadır. Özellikle çanak anten ve uydu da yaşanılan donma sorunu olmadan net bir şekilde yayını kesintisiz izleyebileceksiniz. Erişimi kolay olmasının yanı sıra oldukça hesaplı olması da kullanımını yaygınlaştırmıştır.

Bütün dijital yayınları en güncel şekilde karşınıza çıkaran İPTV aynı zamanda kendine has yayın yapısı ve platform desteği ile sizlere eşsiz hizmetler sunuyor. Avrupa üzerindeki kullanıcılarımıza verdiğimiz destekler sayesinde sizler de IPTV’nin ayrıcalıklı dünyasından faydalanabilirsiniz. Avrupa sunucularının sürekli olarak güncellenmesi sonucunda rahat bir şekilde yayınlara bağlanabileceksiniz.

Almanya IPTV nasıl kullanılır?

Türkiye üzerinden izleyeceğiniz yayınların yanı sıra Avrupa alt yapılı yayınlara varana kadar kesintisiz izleyebileceğiniz bir bağlantı hızının garantisi verilmektedir. Çanak anten ve uydu kullanımı yapılmadan yalnızca internet bağlantısı kullanılarak kesintisiz birçok yayına en net görüntüler ile ulaşabileceksiniz.

Evinizde ki internet hızı dahi IPTV için önem arz etmiyor. Daha detaylı bir şekilde anlatacak olursak, evinizde ki internet hızınız 5Mbit olsa dahi IPTV sayesinde görüntüleri donmadan izleyebileceksiniz. Ufak bir dokunuş sayesinde IPTV dünyasının ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Popüler yayınlara, artı 18 içeriklere, Avrupa maçlarına ve derbi maçlarına kolayca erişim sağlayacaksınız. Üstelik bunları yaparken hiçbir yayın kopması da yaşamayacaksınız. Evinizde bir internet erişimi var ise hiçbir şekilde uydu bağlantısına ihtiyaç duymadan rahatlıkla Almanya IPTV yayınlarına dahil olabilirsiniz. Dünya çapında yer alan bütün yayın kanalları sürekli optimize ediliyor.

Her gün yeni bir yayın ile müşterilerimizin konforunu arttırmayı hedefliyoruz. Yaşanılacak olası kesilmelerin önüne geçiyor ve aynı zamanda 7/24 canlı destek hatlarımız sayesinde yaşamış olduğunuz problemler en kısa sürede çözülmektedir.

Kullanılan televizyonların büyük çoğunluğu harici bir yardımcı olmadan IPTV’nin sinyallerini okuyamıyor. Bu nedenle tüm televizyonlardan bir IPTV oluşturulamıyor. Eğer IPTV uyumlu olmayan bir televizyonunuz varsa, uyumlu hale getirebilmek için bir IPTV kutusuna sahip olmanız gerekebilir.

Almanya IPTV’de hangi kanallar var?

Dünya üzerindeki tüm yerel ve özel kanalların yanı sıra platformlardan arşivlere kadar olan yayınlar ve çok daha fazlasını güncel olarak kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz.

Almanya IPTV nasıl kurulur?

İnternet protocol television olarak da bilinen IPTV ilk olarak 1993 yılında Amerika’da ortaya çıkmıştır. Yaşanılan ülke seçilerek, hizmet bedeli ödendikten sonra satın alma gerçekleşmektedir.

Örneğin; Almanya IPTV satın al butonuna tıklandığı zaman Almanya kapsamında yayın hizmeti satın almak mümkün olmaktadır. 7/24 olarak whatsapp ve Telegram üzerinden temsilcilerimize ulaşabilir yaşamış olduğunu herhangi bir sorun durumunda destek alabilirsiniz.

Almanya IPTV kurulumu da oldukça basittir. Teslim edilen kutu içerisinde kullanılması gereken bağlantı kabloları yer almaktadır. Aynı zamanda kutu içerisinde altın uçlu kablo da verilmektedir. Altın uçlu kablonun görevi ise iletilmesi beklenilen sinyalleri daha hızlı ve sorunsuz iletmektir. Kutu içerisinde yer alan bağlantılar sağlandıktan sonra yapılması gerekilen tek işlem ise internet bağlantısını sağlamaktır.

Almanya IPTV sayesinde popüler yayınların yanı sıra birçok derbi maçına ve Avrupa maçlarının yayınlarına da ulaşabileceksiniz. Bağlantı ve kurulum sağlandıktan sonra izlenebilecek kanalları dosya halinde kişilere iletmektedir.

Almanya’da Türk kanalları nasıl izlenir?

Almanya’da Türk kanallarını izlemek artık mümkün! Almanya IPTV sayesinde Türk kanallara ulaşabilirsiniz. Kanallara ulaşmanın yanı sıra aynı zamanda ücretli ve de ücretsiz yayınlardan da faydalanabileceksiniz. Kurulumu sağladıktan sonra internet bağlantısı sayesinde televizyon, telefon, bilgisayar, tv box vb. cihazları kullanarak IPTV kurulumu yapabilirsiniz. IPTV geleceğin gelişmiş teknolojik gelişmelerinden birisidir.

Sıkça sorulan sorular:

Çanak anten ve uydu kullanımı yapılmadan yalnızca internet bağlantısı kullanılarak güncel ve yenilikçi birçok eşsiz yayın içerikleri ile pek çok ücretli yayına dahi kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı ülkeler de yaşayan ve Türk kanallarını, yayınlarını izlemek isteyen kullanıcılar için son teknoloji geliştirilmiş olan IPTV özelliği hesaplı ve kullanışlıdır.

Ödeme sağlandıktan sonra, abonelik bilgilerinizi almalısınız. Daha sonra ise canlı destek veya Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde kurulumunuz anında yapılarak abonelik bilgileriniz en kısa sürede iletilecektir.

Özellikle kullanıcıların merak ettiği bir diğer konu da IPTV içerisinde yer alan platformlardır. Netflix, Amazon Prime, Exxen, BluTV, Puhu TV gibi platformlar da IPTV platformları arasında yer almaktadır.

Evinizde bir internet erişimi var ise hiçbir şekilde uydu bağlantısına ihtiyaç duymadan rahatlıkla IPTV yayınlarına dahil olabilirsiniz. Ancak evinizde internet bağlantısı bulunmuyorsa çanak anten yardımı ile de sınırsız hizmete sahip olabilirsiniz.

IPTV içerisinde birçok farklı kanalın yanı sıra birçok farklı platformda ulunmaktadır. Netflix, Amazon Prime, Exxen, BluTV, Puhu TV gibi platformlar da IPTV platformları arasında yer almaktadır.

IPTV kutusu genel olarak yayın akışı kesilmeden, net görüntü kalitesi sunan hizmetin ana kısmıdır. Bu kutu ve internet aracılığı ile televizyonun sinyalleri yeniden biçimlendirilip yeni yayın formatları üretmeye yarar. Bu kutular genellikle televizyona HDMI ya da AVI kablolarıyla bağlanıyor.

Abonelik işlemleri tamamlandıktan sonra canlı destek hattımızdan bize ulaşarak abonelik bilgilerinize ulaşabilirsiniz. IPTV kurulumu da oldukça basittir. Teslim edilen kutu içerisinde kullanılması gereken bağlantı kabloları yer almaktadır. Bağlantılar sağlandıktan sonra yapılması gerekilen tek işlem ise internet bağlantısını sağlamaktır.

Kanalların yanı sıra birçok platforma ulaşma imkânı sunan IPTV’ler sayesinde uygun fiyatlara pek çok yayın akışına göz atabilirsiniz. Tek tek platformlara üye olup yüksek meblağlar ödemek yerine IPTV aracılığı ile bütün yayın akışına uygun paketler ile sahip olabilirsiniz.

Almanya IPTV Bayilik ile Yüksek Kazançlı Gelir Elde Edin

Almanya IPTV Bayilik

firması olarak müşterilerine sunmaları için bayilerimize, Avrupa en iyi iptv hizmeti veriyoruz. 20 yıllık tecrübemiz ile olası tüm aksaklıkların önüne geçiyoruz.

Almanya IPTV Bayilik almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Çünkü Atak IPTV 7/24 bayi desteği vermektedir. 145 000'den fazla içeriği, canlı canlı müşterilerinize aktarma imkanı sunuyoruz.

Üstelik donmama, kopmama garantisi veriyoruz. Dünya üzerinde canlı yayın yapan bütün ulusal kanallar, dizi, film belgesel, maç yayını ve +18 içerikli adult kanalları yüksek çözünürlükte sizlere sunuyoruz. SD, HD, Full HD ve 4K teknolojisi ile hizmetinizdeyiz.

Almanya IPTV Bayilik

işlemlerinizin ardından müşterilerinize en ucuz iptv fiyatları sunarak gelirlerinizi artıracaksınz.

Krediniz ile yaptığınız üyelere yüksek kar oranları ile satış yapabilirsiniz. Bu tamamen IPTV Bayisi ne bağlı olarak belirlenir.

Buna ek olarak verdiğimiz teknik destek hizmetleri ile de %100 müşteri memnuniyeti sağlayacaksınız. Ama tüm bunlar

Müşteirlerinize ücretsiz test etme imkanı sunabilir, sınırsız test hesabı açabilirsiniz. Bayilik işlemlerinizi gelişmiş bir panel ile her cihazdan rahatlıkla kontrol edebileceksiniz.

Atak IPTV Güncel Fiyat Listesi

*Atak IPTV'nin Bayileri için tavsiye ettiği iptv satış listesidir.

3 Aylık

150 TL

*Yalnızca Türkiye İçin Geçerlidir.

6 Aylık

250 TL

*Yalnızca Türkiye İçin Geçerlidir.

12 Aylık

350 TL

*Yalnızca Türkiye İçin Geçerlidir.

24 Aylık

450 TL

*Yalnızca Türkiye İçin Geçerlidir.

3 Aylık

40

*Yalnızca Avrupa İçin Geçerlidir.

6 Aylık

65

*Yalnızca Avrupa İçin Geçerlidir.

12 Aylık

100

*Yalnızca Avrupa İçin Geçerlidir.

HEVC - H265

450 TL

*Yalnızca Türkiye İçin Geçerlidir.

İnternetinin Olduğu Her Cihazdan Üyelerinizi Kontrol Edin

Bilgisayardan

Tablet ve Mobilden

Üyelerinize 7/24 Destek Verebilirsiniz
Sistemlerimiz Tüm Cihazlarla Uuyumludur

Atak IPTV, sağlam altyapısı ile bayilerine eşsiz bir IPTV deneyimi sunmaktadır. Üyelerinize açacağınız test yayınını istedikleri cihazdan rahatlıkla izleyebilecekler. Üstelik 4K yayından Full HD, HD ve SD görüntü kalitesine kadar tüm imkanlar tanımlanmaktadır. Kota dostu SpaceX yayın ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Avupa IPTV firmaları nın hiç biri bu özelliği barındırmadığı için üyelik işlemlerinizde bir adım önde olacaksınız.

Android TV

TV Kutusu

Android OS

Telefon & Tablet

blank

Apple

iPhone & iPad & iMac

blank

Chromecast

Uyumludur

blank

Apple TV

Uyumludur

blank

Amazon

Fire TV & Fire TV Stick

blank

Samsung

Uyumludur

blank

LG

Uyumludur

blank

Philips

Uyumludur

blank

Beko

Uyumludur

blank

Vestel

Uyumludur

blank

Mi

Mi Box & Mi Stick

blank

XBox

Uyumludur

blank

Nintendo Switch

Uyumludur

blank

IPTV Smarters

Uyumludur

blank

MAG Device

Uyumludur

blank

SS IPTV

Uyumludur

blank

Roku

Uyumludur

2020 © Atak IPTV Hizmetleri | Avrupa IPTV Bayilik | En Ucuz IPTV Fiyatları